חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

פלאי והיופי של איטליה ויוון

טיולים למקומות קסומיםגלה את פלאי והיופי של איטליה ויוון! התוכנית מתחילה באזור הצפוני של איטליה. לחקור את המטרופולין ההומה של מילאנו, בירת האופנה של אירופה, ולאחר מכן להירגע בשלווה של אזור האגמים (אגם קומו) בבסיס של האלפים האיטלקי. רומנטיקה היא הנושא כמו הקבוצה נוסע לוורונה, העיר של רומיאו ויוליה, ולבסוף לוונציה. "העיר טובעת " יהיה להקסים את הקבוצה עם אמנות הגדול שלה, אדריכלות, מפעלי זכוכית, גונדולות ותעלות. גלו את מקור הגטו היהודי. בקרו מגדל מופלא של פיזה, ולהמשיך לפירנצה, בלב טוסקנה-ארץ של יין, תרבות החווה, ואמנות. בעיר היפה הזו, הנסיך הרנסנס. ביקור בבית הכנסת העתיק בפירנצה הוא מוקד מיוחד. המשיכו לאסיזי ולסיינה. המשתתפים יאבדו את עצמם ביופיו של גני טיבולי המכריע. דרומה יותר, בקרו בחורבות המקדשים של הפורום הרומי, הבזיליקה המעוצבת באופן מרהיב של כיפת פטרוס הקדוש, הקולוסיאום המפורסם בעולם, והקפלה של מיכלאנג סיסטין כמו הקבוצה חוקרת את העיר הגדולה והיפה של רומא. בקרו בעיר הרומית המפורסמת העתיקה Pompei, לחקור את המערות של המערה הכחולה של קאפרי, לראות את הצוקים הדרמטיים הים הנוצץ של חוף אמאלפי, ולאחר מכן להמשיך מזרחה כדי להפליג על פני הים האדריאטי.

החלף הילוכים מלינגוויני, פיאצה, וקפוצ לפטה, פלאקה ובקלאווה! חקר יוון מתחיל באזור הכפרי הפראי והיפה של היבשת הצפונית באזור זאוראווריה, כולל טיול פנטסטי בערוץ. לאחר טעימה של חיי ההרים בכפרים היווניים הציוריים, הקבוצה תבקר באתר יוצא הדופן של מטאורה, קטע של מישורים עם מנזרים. לאחר שחיפשו עצה מהאורקל בדלפי, הקבוצה תצא לחופי האיים היווניים המפורסמים בעולם.

גלו מדוע סנטוריני ידועה כאחד מהמקומות חופשה באיים המלדיבים היפים והמרהיבים ביותר על פני כדור הארץ כפי שאתם נתקלים בנופים ססגוניים, תושבים ידידותיים, מים כחולים כבדולח וחופים חוליים שחורים. לבקר הר געש פעיל לשחות במעיינות חמים! הצבעים התוססים של השמים ייקחו את נשימתך כאשר אתם מציגים את השקיעה היפה ביותר בעולם. המשתתפים גם לחקור את האי היווני המפורסם של מיקונוס, שם תהיה להם הזדמנות לקנות את הבוטיקים אופנתיים, ללכת לאיבוד במבוך של בתים לבנים מסנוור, לראות את הים הנוצץ תוך להירגע על החוף, ולטעום את הטעים . מנות יווניות האי היווני הזה חי ומלא עם אנשים שנאספו מכל רחבי העולם כדי לחוות את כל מה שיש לו להציע!

הקבוצה תחזור ליבשת כדי לחקור את הבירה היוונית של אתונה-לבקר את האקרופוליס, פרתנון, ו אגורה. תוכלו לבלות ערב שבת עם הקהילה היהודית המקומית וליהנות ממסיבת פרידה בפלאקה המפורסם, הגדוש בריקודים יווניים מסורתיים, מוסיקה ואוכל.

אפשר למדריכים המנוסים שלנו ולצוות המוסמך להוביל אתכם לחווית הנסיעה של החיים. אתה יכול להרגיש בטוח כי החוויה הזאת יהיה מאורגן, בטוח, והרפתקה פנטסטי.