חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

החצי האי האיברי & צרפת

החצי האי האיברי & צרפתחצי האי האיברי מלא אוצרות שיש לגלות. התחילו את המסע דרך המורשת היהודית בספרד, המרכז הדתי והתרבותי ליהודים של "תור הזהב". למשתתפים תהיה הזדמנות לבקר באתרים הקלאסיים של ספרד תוך כדי חקירת ההיסטוריה של הספרדים לעומק. יופיו של האדמה, ההיסטוריה, האגדות והתרבות של אנדלוסיה שובה את כל המבקרים. העיר הקוסמופוליטית של מדריד, בירת ספרד, מהווה מבקרים מרחבי העולם עם ארכיטקטורה מרהיבה של הרנסאנס, אוספים עצומים של אוצרות אמנות, כיכרות מונומנטלית ומזרקות, ואנשים ידידותיים וחמימים. אתה תהיה השראה כמו שאתה להציג יצירות מופת של פיקאסו, דאלי, ואת גויה במוזיאון הפראדו ו ריינה סופיה סנטר. הקבוצה תנווט בספירלות של רחובות מרוצפים בטולדו, "ירושלים של ספרד, " ואת בתי הכנסת המרהיבים שלה. המשיכו לעיר היפה ביותר של סלמנקה, המפורסמת בארכיטקטורה הפנטסטית ובאווירה של ההשכלה הגבוהה.

חצו את הגבול לארץ התוססת והססגונית של פורטוגל. בנוסף לחוקרים המפורסמים ואסקו דה גאמה ופרדיננד מגלן, פורטוגל גם הביאו לנו גיבור ידוע פחות בתקופת מלחמת העולם השנייה. למד על הקונסול הכללי לארידס דה סוזה מנדס והתנגשותו נגד ממשלתו של פורטוגל על מנת לתת אשרות ל10,000 פליטים יהודים להימלט מהנאצים בצרפת ולהיכנס לפורטוגל. תוכלו לחקור את האמנות הגדולה והאדריכלות של עיר הבירה של ליסבון בזמן שאתם מנווטים ברחובות המרוצפים, בכיכרות ובסמטאות, לפגוש אמנים ידידותיים בזמן שאתם מחנות את השווקים, ומציגים את הבניינים הססגוניים ואת הטירות המרהיבות. תוכלו להירגע בעודכם מתבוננים באוקיינוס האטלנטי מאתר הנופש הציורי שעל חוף הים ומכפר הדייגים נזארה.

חיזרו לספרד כדי לבקר בסביליה, בירת אנדלוסיה, ביתם של האנדרטה הגותית הגדולה ביותר בעולם, "לה דילדה ". לטייל דרך סנטה קרוז (הרובע היהודי) ולחוות את כל סרי לנקה התרבות הספרדית יש להציע בעיר הגדולה הזו. אתם תעקבו אחר צעדיו של הרמב ם בקורדובה, באמצעות רשת הרחובות הצרים המעניינים של הרובע היהודי העתיק. ארמון האלהמברה (Alhambra Palace) היוצא דופן הוא גולת ה, של הביקור בגרנדה, הידועה ביופיו המרהיב. טיילו באולמות המרהיבים, בגנים ובחצרות הפאטיו. תוכלו גם להתענג על הנוכחות של סלע גיברלטר באחת המושבות האחרונות של בריטניה. המשיכו לברצלונה כדי ליהנות מתהילת האדריכלות והתרבות של נמל זה צבעוני. יחד עם ביקור באתרים המפורסמים של העיר, תוכלו לטייל לאורך לה רמבלס, לחנות בשוק, לטעום ממאכלים ספרדיים מיוחדים, ולצפות במופע של ריקוד הפלמנקו המפורסם.

חצו את הגבול הסמוך כדי לחקור את המדינה המגוונת של צרפת. התענגו על השמש והים של הריביירה הצרפתית. ימים ייזבזו ברוגע בחופי אירופה היפים ביותר, כמו גם בצפייה ביצירות אמנות מדהימות מאת סזאן, מאטיס ומארק שאגאל. זוהר ושטיגליץ של מונקו יהיה לסנוור את הקבוצה. המשיכו לאזור פרובנס, המפורסם ביופיו של הנוף הטבעי ההשראה לאמנים במשך שנים והיינות המשובחים העשויים מכרמים. השוטטים בכפרים ההרריים המקסימים של Aix, סנט פול דה ואנס, והעיר החומה של אביניון. הסיור ממשיך לארץ הקסומה "אדמת אלף שאטואוס" באזור הלואר. האתר השובה והפלא הטבעי של מון סנט מישל הוא גולת הסימון המיוחדת. לאחר מכן, הקבוצה תשקף את ההיסטוריה שלנו כיהודים וכאמריקאים בחופי נורמנדי על ידי יצירת אזכרה לאמריקאים שנלחמו נגד הנאצים במלחמת העולם השנייה. לאחר מכן תוכלו לראות את העיר המפוארת של פריז מפסגת מגדל אייפל, לחנות בחנויות העילית של השאנז אליזה, ולעמוד ביראת כבוד למונה ליזה במוזיאון הלובר. אמני הרחוב ואמני ונמארטר (montmarte. יפתות אתכם בכישרון שלהם תוכלו גם לבקר ביופיו המרהיב של ארמון ורסאי, הארכיטקטורה הגותית של נוטרה דאם, וליהנות מפלאי דיסנילנד פריז. שייט על נהר הסיין וחיפושי הרובע הלטיני יהיה גם חלק מהתוכנית.