חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

טיול מקיף במזרח הרחוק

טיול מקיף במזרח הרחוקהסיור המרהיב הזה ייקח אתכם לעולם אחר-עולם של פגודות עתיקות, שווקים צפים, שדות של דות אורז, מקדשים מעוטרים, נזירים צהובים-robed, מקלות אכילה, והמוני אנשים על אופניים. כאשר אתם מסעות דרך סין, וייטנאם ותאילנד, הארץ והמסורות התרבותיות הייחודיות שלה, האמנות, הדת והפילוסופיות שלך יתככים אותך.

המשלחת מתחילה בסין, מדינה שסגרה מרצונה החופשי מהעולם עד לאחרונה. בבייג תוכלו לבקר באתרים המפורסמים, כגון העיר האסורה, ארמון הקיץ, בית מקדש הרקיע ומקדש הלאמה. הקבוצה תוצב בעקבות הפגנות היסטוריות ועצרות בכיכר Tian'anmen וללכת לאורך הקיר הגדול של סין. הצבא של לוחמים של טארראכוטה ואת דרך המשי המסלול בתור המבקר לגלות את ההיסטוריה העתיקה של האזור של שיאן. בניגוד למסורות הסיניות העתיקות עם העיר המודרנית בסגנון אירופאי, כמו שאתם מטיילת בלב העיר, לאורך מדרחוב הבונד. תוכלו לחקור את הגנים המפורסמים של יו יואן, ללגום תה בבית התה המסורתי, ולבקר בבתי כנסת עתיקים! היופי הקסום של גווילין הוא ללא תחרות – זהו קטע של הרים גיר מרהיבים ומישורים ירוקים שופעים. שיא הביקור הוא שיט בנהר לי. הקבוצה לאחר מכן לטרק את השבילים המתפתלים של יער האבן של קונמינג, מסחר עם אנשי הגבעה המקומית השבטים בשוק המקומי, ולטפס על מגדל פגודה לקחת את יופיו של סין בפעם האחרונה.

היופי הטבעי הבתולי של וייטנאם, תרבות מרתקת, והיסטוריה חבילות נופש במלדיביים מרתקת הקסם המבקרים שלה. לחקור את המדינה הזאת כפי שהיא נכנסת לתוך העולם המודרני-הניגוד של העיר ההומה הצפופה עם החיים המסורתיים של פגודות ושדות אורז הרייס. הרגישו את האנרגיה של הו צ'י מין סיטי (סייגון), הבירה הכלכלית והתעשייתית של וייטנאם. טיילו בשדרות הצרפתיות הקולוניאליות לחנויות מודרניות או לדוכני נודלס מסורתיים הנמצאים בצד הדרך. מחוץ לעיר יש רשתות של מנהרות תת-קרקעיות, המשמשות ללוחמה בגרילה במהלך המלחמה האמריקנית. בקרו בעיר היפה והעוצרת נשימה של הגוון, פעם המרכז התרבותי, הדתי והחינוכי של וייטנאם. התפעלו משרידי המצודה המלכותית ולמדו על הבודהיזם הוייטנאמי ועל האגדות של שושלת נגוין, בעודכם מרגיעים לאורך נהר הבושם וקונים בשוק המקומי. מפרץ האלונג, הפלא הטבעי הגדול ביותר בווייטנאם, הוא גולת המדריך המיוחדת. האגדה אומרת שהדרקון יצר את הסצינה הציורית הזאת של פסגות גיר מרהיבות שעולות ממימי הברקת השלווים. גלו את היופי המרתק של האנוי על ידי טיול לאורך השדרות המרופדת בעצים, מרגיעים בפארקים ובאגמים, טעימות של מאכלים ויאטנמיים מצוינים, ושותים קפה בבית קפה. הרובע העתיק הוא יעד מיוחד, בו כל הרחובות נקראים על שם התוצרת הטרייה הנמכרת שם.

תאילנד היא פשוט חגיגה של כל החושים עם צבעים יפים מוזר, ניחוחות, נופים, תבלינים, ושפה. המחקר מתחיל במשולש הזהב של צפון תאילנד. בצ מאי, הקבוצה תרכב על פיל דרך הג, חנות בבאזאר הלילה, תלמד על חיי הנזירים, ותבקר בחוות סחלבים מרהיבות. ההתרגשות של בנגקוק המודרנית הייתה בניגוד לרוחניות המקדשים שלה. הצבעים התוססים, הקטורת הבוערת וסיפורי הפליאה ממתינים לכם בגראנד פאלאס ובוואט פרה קוו. תוכלו ללכת מסירה לסירה בשוק הצף הגדול ביותר בעולם ולחוות את הצבעים המדהימים וניחוחות של שוק הפרחים בלילה. בקרו בגשר של קנצ ' נבורי, המפורסם עבור "גשר מעל הנהר קוואי. " האיים הטרופיים השופעים של תאילנד הם גולת האור המיוחדת של הסיור – עם ביקורים בפוקט ובמפרץ פאנג נגה. השלווה והשמש של האיים הם סוף מושלם למסע מרהיב.