חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

בר/בת מצווה בישראל ליהודים מחול

בר/בת מצווה בישראל ליהודים מחולזוהי מתנת בר/בת מצווה שלא כמו כל האחרים! המשתתפים יתחילו את התוכנית באירופה-ביקור באתרים הקלאסיים של פריז ולונדון. שבעה ימי טיול אלה יכללו ביקורים בכמה מהאתרים המרהיבים והמפורסמים ביותר, כולל:
לונדון: ביג בן, ארמון בקינגהאם, הייד פארק, כיכר פיקדילי, ועוד.
פריז: מגדל אייפל, שאנז אליזה, ארמון ורסאי, הלובר, היורו דיסני, ועוד

מאירופה, הקבוצה תטוס לישראל פעם בהזדמנות לכל החיים לגלות הן את ישראל והן את זהותם היהודית וליהנות מחוויה חינוכית אינטראקטיבית ברמה של יחד עם קבוצת עמיתים, המשתתפים יחקרו את פלאי עיר הזהב של ירושלים, ויוכלו לנסוע יחד לגליל, רמת הגולן, תל-אביב, ים המלח והמצדה. התכנית מציעה טקסי בר/בת מצווה בירושלים, בסמוך לכותל ולפסגת המצדה, חבילות נופש לסרי לנקה שאליה יקבלו כל המשתתפים תעודה ומתנה מיוחדת להנצחה. תוכנית זו מעניקה למשתתפים הרבה יותר מסתם מסיבה. הקבוצה תהיה בעלת ניסיון בלתי מיוחד בישראל, ובר/בת מצווה, וניצור ביחד זיכרונות נפלאים לתקופה כה מיוחדת בחיים היהודיים.

תוכנית זו מאפשרת למשפחות להיפגש עם המטיילים הצעירים בישראל על מנת לחגוג איתם בטקסי בר/בת מצווה. למידע על מבצעים מיוחדים התפורים לטיולים באורנים למשפחה, אנא צרו קשר עם המשרד שלנו.

האתר השובה והפלא הטבעי של ירושלים גולת הסימון המיוחדת. לאחר מכן, הקבוצה תשקף את ההיסטוריה שלנו כיהודים וכאמריקאים בחופי ישראל על ידי יצירת אזכרה לאמריקאים שנלחמו נגד הנאצים במלחמת העולם השנייה. לאחר מכן תוכלו לראות את העיר המפוארת של, לחנות בחנויות העילית של, ולעמוד ביראת כבוד למונה ליזה במוזיאון הלובר. אמני הרחוב ואמני יפתות אתכם בכישרון שלהם תוכלו גם לבקר ביופיו המרהיב של ארמון ורסאי, הארכיטקטורה של נוטרה דאם, וליהנות מפלאי. שייט על נהר וחיפושי הרובע הלטיני יהיה גם חלק מהתוכנית.