חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

פולינזיה הצרפתית

trip_005האחרון אבל פולינזיה ולו, למה הצרפתי? כי כאן. הם עברו, באופן בלתי נמנע, חלקם אפילו התיישבו עבור חלק מחייו, או אפילו עבור כל חייו, כל חוקרים נהדר, הנסיעות הרפתקאות מן הספרים שלי: ג'יימס קוק, Gaugain, ז'אק ברל, תור בו, ברנרד Moitessier, אלן Gerbault, מרלון ברנדו, פול-אמיל ויקטור, ג'ו דאסן… לכל מאן דבעי, כל שחקנים גדולים, זמרים גדולים, ספורטאים בעולם (אפילו האסטרונאוטים-באז אולדרין, האיש השני דרכתי על הירח) עברו את בורה בורה, בפרט על ידי המסעדה המפורסמת "בלאדי מרי".

אפילו לנו, הרומאים, אנחנו מיוצגים בכבוד חבילת נופש לסרי לנקה בפולינזיה היום. אבל אנחנו הולכים להפסיק לדבר, כי אני לא רוצה לשעמם אותך עם זה הראשון. אני מקווה להמשך את הטביעות על פולינזיה הצרפתית להגיע ככל האפשר בתיאור של המקומות שבו רציתי לתת לך את כל המידע ומעשי, קביעת אולי ללכת והאם במקומות קסומים, מקומות, לפחות בהמגע הראשון עם אותם, את מרגישה לא שייכת הזה. סי כאשר יותר להרגיש וריחות לחלוטין הקסום של מאות פרחים , כולל את הפרח המלכה, שגם הוא הפרח הלאומי פולינזיה-פרח "האמרגן טהיטי". חבל עדיין המצאנו את ההזדמנות להירשם ולהריח, יחד עם תמונה וסאונד!

פרט אחד האחרון במאמר הראשון על פולינזיה הצרפתית, זה, אחרי פריז, מת, איירבוס A340-300-אתרים (אחד של הצי 5 מכשירים, עם שמות של איי-Mangareva, מואוראה, רנגירואה, בורה-בורה, נוקו-כוורת) של לאומי החברה פולינזי אייר טהיטי נוי, לקבל את האמרגן פרח מקסים, יש לי איש קשר הראשון עם טהיטי, פרח לכיוון האוזן השמאלית-אם אתם נשואים או יש שותף (א), בסדר אם לא נשואים/אין שותף (א). ייתכן שאתה תוהה מה עושה "נוי" מ- "אייר טהיטי נוי". להלן שתי המילים הראשונות בני טאהיטי לבשו: מוזר = גבוהה; תחתום = קטן.

תודה על הסבלנות שלך לקרוא את הטביעות נסיעות, ואני מקווה שזה מעניין, בקרוב נתחיל את החיפושים של האיים הידועים ביותר בארכיפלג של החברה-טהיטי, בבורה-בורה!