חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

סן דייגו – ארצות הברית

trip_002אם הייתי צריך לבחור המוטיבציה החשוב בשבילי להקצות זמן כדי בלוג קהילתי בפייסבוק, מבלי לחשוב יותר מדיי הייתי אומר כי מדובר אלפי האנשים שהכרתי במשך 6 השנים האחרונות. אחד מהם הוא 21nova, שמקורם בקלוי-נפוקה, אבל עכשיו חי באזור מפרץ סן פרנסיסקו. עובד כמהנדס תוכנה ב- Facebook, בזמנה הפנוי, את הלהט שלהם עבור מטיילים, חוגג את הצילום. לאחרונה, הוא ביקר בסן דייגו, החלטתי לכתוב מאמר על העיר הזאת. ליהנות!
אני , להזמין סיור וירטואלי קטן בדרום קליפורניה, סן דייגו, שלא היה לי את ההזדמנות לבלות שלושה ימים בינואר 2016.
סן דייגו נבחרה על ידי הנוסע הגיאוגרפי סרי לנקה עם ילדים הלאומי מגזין כאחד היעדים הטובים ביותר בעולם בשנת 2016. סן דייגו יש אוכלוסיה של 1.3 מיליון תושבים, ממוקם 190 ק מ דרומה לכיוון לוס אנג'לס, הסמוך לגבול עם מקסיקו. אקלים ים-תיכוני דומה האחד, כך תוכלו ליהנות השמש טמפרטורות נעימות בכל ימות השנה.
סן דייגו אני התקבל בטיפטופים, אבל מחליט ללכת על האי של קורונאדו שבה אתם יכולים להתפעל העיר. אחד מהמקומות המציעים נופים פנורמיים של העיר של סנטניאל פארק הוא איפה טיילת לאורך הנהר, מספר אפשרויות סעודה.

התחנה הראשונה שלנו הייתה בלבואה פארק, הפארק הגדול ביותר של תרבות עירונית בארה ב. הפארק בתים מספר מוזיאונים (סה כ 15), גני חיות גן החיות המפורסם של סן דייגו. ביום שבת שהם החזיקו את החזרות של תזמורת הנוער בסן דייגו, קונסרבטוריון, אז ראינו קונצרט סימפוני קצר. מזג האוויר, כמו גם את הארכיטקטורה של בניינים ושל עצי דקל בפארק הלכתי עם ברצלונה.