חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

סיציליה – איטליה

trip_004שאלות ותשובות שקראת לפני שאתה נוסע בסיציליה!
לאלו שמתכננים חופשה בסיציליה, כתבתי משהו כי אני מקווה להיות פרטים שימושיים. אם תבחר הגירסה עם רכב מושכר, כתבתי כאן עוד פרטים.

איפה להישאר?
אם אתה נוסע לסיציליה עם ילדיה, במיוחד צעירים מאוד. אני חושב שזה רעיון טוב כדי השוהים במלון דירות על חוף הים, ובסופו תוכלו לשכור מכונית ללכת טיולי יום מסביב. לא כל המלונות או אכסניות מוכנים בברכה את האורחים כל כך קטן. לנו יש לאכלס שטוחה ים, לא רק של טאורמינה (taormina), אך במרחק של 7 דקות ברכב מן העיר, ליתר דיוק באזור באיסולה בלה.
אם תבחר השוהים במלון "מלון אגריטוריסמו" מחוץ לעונה, כפי שעשינו בעצמנו, זה אפשרי כי לא ייתכן שחלק אלו אורחים רבים מדי, עליך לשמור כי בעלי לא יודע אנגלית, אם קראת שכללת "בוקר איטלקית טיפוסית", משמעות הדבר היא כי אנחנו מתמודדים עם ממתקים רבים, דבר מאוד עקבי (עבור דוגמה קרואסונים ממולאים וניל ריבה, טוסט, תה-בלי ביצים, חלב, גבינה אחרת מטוגן).
כמה טיפים עבור המסע שלך עם הילדים?
האפשרות הטובה ביותר עבורנו היה שכר דירה דילים לסרי לנקה שטוח ליד טאורמינה (הים באזור-איזולה בלה Mazarro). יש נוף פנורמי מעולה, עם חדר שינה אחד וסלון מטבח-, מושלם עבור זוג צעיר עם נושא באבא. תוכלו למצוא כאן.
שכרנו מקל על המכונית חיים ארוכים לתוך החגים עם ביבי, מכיוון שיש לנו מקום משלנו וגם אלכס ישן טוב באוטו. קח בחשבון כזה משתנה עבור הטיול.
עשינו קצת לדאוג לאוכל שלו עם ביבי, אבל הוא היה יותר שמח לאכול מה שאנחנו אוכלים או לגלות את התפוזים של סיציליה. ברוב המסעדות יש כיסאות.

מה לדעת לפני שאתה נוסע עם הרכב בסיציליה!
אם בשנים האחרונות שנהגתי לנסוע ביבשת אחרת, נהנה לנו 2 שבועות של חופשה, נשארתי באירופה, קרוב מאוד לבית, הסיבה העיקרית להיות אלכס (8 חודשים), אלא גם במשרד, לוח הזמנים העמוס יוכרזו לחודש ינואר.

הטיול שלנו-2016 ערב השנה החדשה ב סיציליה, במשך שבוע, וחשבתי כי הזיכרונות עדיין טריים, לעשות תקציר של הדברים החשובים ביותר שאצלך בראש כאשר תבחר יעד זה (עם השכרת רכב). אני אחזור עם כתבה שניה על המקומות אשר אנחנו שוהים, ואת מה היא שווה ביקור.