חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

ניו זילנד

trip_001ניו זילנד ואוסטרליה הן שתי המדינות על פני כדור הארץ לאן אני רוצה ללכת הרבה, אבל תמיד נחשב כמו 2-3 שבועות, כלומר איך אני יכולה לכל היותר אני לחופשה-, זה יהיה מעט מדי. בגלל זה תמיד השארתי אלה שני היעדים "זמן".

החלטה אינה מעוררת השראה אם הם יישארו לקרוא רשמים הנסיעה למטה. נכתבות על-ידי P נייט, מנהל שיווק בסוכנות נסיעות , יחד עם סוכנות הבנתי את המסע מהקבוצה נפילה בדרום אמריקה, עם זאת בשנה הבאה אני הולך לארגן קבוצה נסיעות יותר להזמין בהן להירשם: בארצות הברית, אינדונזיה, סינגפור, יפן + טנזניה + זנזיבר, הודו + סין.
כשאתה אומר ניו זילנד לחשוב באופן אוטומטי על המון טבע, אוויר צח, הנופים מן האגדות ושבר את השלווה. חולם היום כאשר אתה דורך על כדור הארץ ניו זילנדי. בשבילי סרי לנקה עם ילדים זה היה היעד שאליו אני תמיד השתוקק היה רצון מתוכננת היטב הצידה ולא רציתי לפגוש. ויש שלי איך אומרת "תיזהר במה שאתה מאחל שתקבלי," השנה היפה בניו זילנד.

כי זה יעד שבו אנשים בקושי, אם כי כעת, לאחר מה הייתי, לא הייתי מסוגל כי, אני בשילוב זה עם אוסטרליה, אבל אוסטרליה יהיה על סיפורי במאמר אחר כי עכשיו ל מדברים על ניו זילנד.

נחתנו ב אוקלנד, עדיין הבדל אזור זמן קטן שמרגיש בשלושת הימים הראשונים. כמה אני טוב בדרך כלל הולכים מהדלת של המלון בתוך חצי שעה ממועד הצ'ק-אין, בשעות הערב, אני הולך לנמל. לחצות את הכביש המלכה המפורסמת מלאה בחנויות המפורסם מגיעים לבניין המעבורת, החל לעלות על החוף עד האגן גשר לי טעם של מסעדות דגים ופירות ים תקועים אחד לשני. אני אני מטיילים על החוף-. היתה לי הרגשה של דז'ה וו. העיר שזה נראה טוב מאוד עם סן פרנסיסקו. אני התמזמזתי הצהרה זו בקול רם, והיה אחד התיירים שאיתו היה לי את העונג לטייל לב, אושרו לי, לחיות אותה הרגשה איתי.