חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

סרי לנקה, פנינה באוקיינוס ההודי

trip_006סרי לנקה – או לנקה המבורכת ב ציילוני המקומי – כבר מטיילים מפתה במשך מאות שנים. חופים זהובים, על ראש גבעה סלע המקדשים, יערות שופעים, אימפריות שנכחדה ומהממת מטעי תה היילנד המרכיבים פסיפס ססגוני זה בסרי לנקה, הכל מוסתר לעיני לך לגלות. למרות ההיסטוריה המודרנית טרגי, סוערת, דילים לסרי לנקה מתגלה כמדינה העליון בינלאומי חובה לבקר, עדיין נשאר צפוף יחסית, שאינו גלוי. בוא איתנו להרפתקה על שתי רגליים, על שני גלגלים דרך גן העדן הזה אי טרופי עם מגוון תרבותי, אתני, פיזית והיסטורי זה יהיה להדהים, לפתות ולהפתיע.
וברוכים הבאים לחברת סרי לנקה! היום היא שלך כדי ליהנות הספא היפה של המלון, תוכלו לטבול בבריכה, לחקור את הירק או לנסות את מזלך בבית משחק של סרי לנקה.
משחק הלוח המסורתי.
הראש במעלה החוף אל לב "רומא הקטנה" שבו אתה והישות טרמפ החוף עדינה לאורך חופי דקלים. אחרי ארוחת הצהריים, לגשת אל הממלכה העתיקה של קאנדי.
לאחר ארוחת הבוקר, אנחנו לכיוון מפרקי (או, כפי שהמקומיים מכנים אותה, ) רכס הרים סרי לנקה בבוקר הטרק דרך שבילים ביער עבות, העבר ברור ריברס,
זורמים מפלים, כפרים קטנים ההר ונוף הררי עוצר נשימה.
להפוך לרגל בשעות הבוקר המוקדמות של העיר עבור טקסים בבית ואט. לבלות את היום ירכב בפרברים ההומה של קאנדי, בכבישים שקט, בעקבות את גאנגה מהוולי.
מתעוררים הבוקר בארץ של בעלי המטעים תה אנגלי לשעבר. לצאת ברגל כדי לראות את האזור היפה ביותר של סרי לנקה: הרמה אפופות הערפל, מטעים קולוניאלי ישן, מקדשים הינדיים, הריח של קטורת נסחף ברוח וצבעוני טמילית תה נקודה הגבעות.
התחל שלך עדין לטפס דרך מטעי התה, לאחר הגיעו לשיא הרכס, עובר דרך הורטון המישורים הפארק הלאומי, ולהתחיל ארוך והודיתי הירידה, שחלף פסגות ומיסתורי, מפלים, יערות אקליפטוס ואורן בשריקה מעל לראשו.