חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

מלדיביים – ירח דבש מיוחד

trip_007האטולים 26 ארכיפלג האיים המלדיביים את הטופס של גן עדן אקזוטי מורכבת כ 1190 איים, מתוכם מיושבים רק 250. עדן היורד על פני האדמה, רצועות אלה של ארץ, מוסר, כל אחד עם שונית אלמוגים משלו. "גן קסום אמיתי" מזוהה לחיים מתחת למים, חובבי צלילה. ביבשה, איך לצאת מים כחולים, עצי קוקוס לאורך המפגשים לך על חופיה הלבנים מפוזרים עם צדפים.
רוב הזמן, שמזג האוויר הוא חם, רטוב, ואפילו במהלך העונה היבשה בין החודשים דצמבר עד מרץ, כאשר מהמונסונים יכולים להגיע אל האיים המשוונית, השמיים נשאר נקי ובמים שקטים. אולם בכל מקרה של העונה, האיים המלדיביים הם על המקומות הראשונים היעדים המבוקשים ביותר עבור ירח דבש. אם הייתי צריך לבחור מילה אחת כדי להגדיר את התחושה שתכלול מהרגע ירח דבש במלדיביים שהגעתם באחד מאתרי הנופש היפים, זה: להירגע! כל פעילות יבחר הנוסע, בין אם זה יהיה אחד מעורבים ממאמצים: וקייטסרפינג, צלילה, גלישה, שחיה; אם זה יהיה אחד של הרפיה: אמבטיה שמש או צופים בשקיעה, "נשענת המוח והנשמה. להיוולד מחדש"!
האקלים בחודש ינואר, הימים הם  חמים עם טמפרטורות עד 30 מעלות צלזיוס, אך מקורר על ידי הרוח. הדיוקן מושלם: ימים שטופי שמש, קריר בלילות, אבל לא קר; שקיעות מהנה ורומנטית בבקרים. ארכיפלג האיים המלדיביים יש שתי עונות שונות: יבש (בעונת המונסונים צפון-מזרח) ינואר-מרץ, העונה הרטובה (בעונת המונסונים דרום-מזרח) ממאי עד נובמבר.
תרבות האיים המלדיביים הם נקודת מבט תרבותית ועשירה, לא רק נוף, ימית. ממוקם בצומת של מספר כבישים ישנים, האיים קיבלו הרבה השפעות משני תרבותית, דתית. לאורך הזמן, האיים היו ביקר על ידי ערבים ו סינית, אלא גם על ידי אבן , ואסקו דה גאמה. הדת הנפוצה ביותר היא האיסלאם, שרוב תושביה להיות הסוני. מוזיאון לזכר מציגים מגוון רחב של בודהיסט ואובייקטים האסלאמית. גם בעיר הבירה זכר ' תוכלו לבקר הארמון הנשיאותי, הפארק סולטן, שוק דגים, המסגד הגדול.
תענוגות קולינריים הוא חריפות יותר, אבל גם יותר מתוק מאשר המדינות השכנות של האוקיינוס ההודי. מאכלים רוב הם קורס של פירות ים, דגים, אוכל מסורתי מרק דגים עם לימון ובצל.
כלכלת האיים המלדיביים לינה מבוססת בעיקר על תיירות. לכן, למרות תעשיית המלונאות הוא חדש יחסית, משנת ה 70 ', 90 האיים הקטנים 200 מפורסמים תיירות יוקרתיים וטיפולי ספא.