חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

סיישל

סיישלבפעם הראשונה שהייתי באיי סיישל, לפני 4 שנים נשארתי אצל מלון בריאיה מאהה, Beau ממפרץ ולוני הוא שמו של החוף ואזור. כשהגעתי לשם ידעתי מ- Tripadvisor תישאר כשהתחלתי לקרוא על המלון , הטיול היה כבר שילם. כרגיל, שלילי דעות אינם תמיד אובייקטיבית, המציאות זאת, איפשהו באמצע. העולם ואת דפוסי החשיבה של סיישל היא שונה בהרבה מ כי של אירופה, רומניה נראה יותר כמו שנות ה-80, משכורות הם קטנים מאוד 100-200 יורו לכל חודש ועובד כל הרווחים, אם אנחנו כמו תיירים משלמים 4 יורו להביא מים רגיל. אנחנו נראים ככאלה. התחלתי עם תיאור קטן של הבהרות אלו כי הרבה אנשים שוכחים זה היו לא מזמן, זהים (בבית המלון).
מלון בריאיה הוא משקה עם חדרים רבים, יש 2 קומות על פי תקנות מאשר עירוני, ביותר הם שופצו (מאמר של 10 יורו ניתן לשדרג החדר מישן אל חדש).
הסעות משדה התעופה למלון היא באמצעות מונית, אם סיישל לך יש לאבטח את ההעברה של חברת נסיעות. מונית לנהל משא ומתן, פשוט שאלה, לקחת עד…? . (התייחס לנהג) יעשה חתך לפחות 25% (. מציין את העובדה שאתה מעוניין מראש המחירים)
כמו מידע גרידא, במלון זה שרוב הצוותים מגיעים קווי תקורה תיקון במאהה. (כולל באינטרנט) אז זה באמת לא מלון רע.
חוף לשתות ולוני הוא אחד החופים היפים ביותר על מאהה, מיטות שיזוף הינן זמינות לפי בקשה על ידי צוות המלון מגבות הבריכה ועל החוף. הכל בחינם ניתן לקחת קיאק או להשתמש במגרש הטניס, בחדר הכושר. (שם תמצאו תמיד מתקן מים קרים חינם) בכל צורה של השהייה ב, ארוחת בוקר, חצי פנסיון, מלון זה (כמו גם על כל שאר) אינו מציע כל סוג של אלכוהול. במחירים מצוינים משקאות מים עדיין לדוגמא בירה 1 l 4 יורו, 250 מ ל 5 יורו, מים מינרליים 0.7 l לייבא 9 יורו לבקבוק 40-60 אירו.
טיולים (אשר יש לקחת, כי זה לא שווה את זה כדי לעוף מתוך 7600 ק מ, ולא תוכל לראות את האיים האחרים) עומדים לרשותכם נציגי משרדי נסיעות שיושבים סיישל מול הקבלה. אני אמליץ על ואלו מציעים טיולים ישירות על החוף, הם זולים מאוד, האנשים רציניים. טיול קטמרן קוסטה פרלין-פרלין מן פקה 280 אירו לאדם (קריאולי סוכנות) ואחד (נלקח מן החוף) ליד שנורקלינג על מאהה עם מתקני ברביקיו כלולים 70 יורו עם העברת לתת למלון בנמל, הלוך ושוב, הם מאוד יפה ואין לך אפילו לראות כרישי שור, אשר , יום של שינה. (ii המדריך שלנו עגלה הזנב ולא ידעתי איך לטפס על סירה מהירה יותר)
האזור שמסביב למלון הינו תוסס מאוד, סיישל ברחוב ליד החוף יש עסקה יומית עם הכל כולל מאכלי רחוב (טעים, ציוריים
אם תבחר את חצי פנסיון במלון השהייה שלכם, שכן כ-40 יורו נוספים לאדם/יום, זה יכול כסף למסעדות אחרות ליד המלון, להגיע אל החוף. באמת צריך לקבל סיישל פנס כי בשעה שש וחצי בערב לעזוב לפתע את החושך (זה לקו המשווה).
אם לשכור מכונית, 40-50 אירו ליום, אתם יכולים לבקר ולחופים האחרים על מאהה, במרכז העיר ויקטוריה, גן בוטני יפה מאוד ואתה תוכלו להגיע אל היציאה מבלי לשלם למונית (רק 30-40 יורו) לצאת לטיול משלי פרלין, La Digue. (70 + 15 יורו בלבד).
למרבה המזל, יש סוכנויות נסיעות רבות אשר מציע שהייה בסיישל על 2 או 3 איים, באותו המחיר של 7 ימים, ההעברות הינם כלולים במחיר של השהייה שלכם. (1400-1700 יורו/אדם) כדי שתוכל לקחת אפילו באיי סיישל 3 ב-
מזג האוויר הוא כמעט כל השנה, 29 – 32 C 26 C יום לילה, עננים והשמש כמה נדיר מאוד גשם 10-15 דקות. ואם יש לך מזל אתה יכול לתפוס כל הימים שטופי שמש, אז יש לך להרים את גורם מגן של שמנת השמש בין 30 ל- 50.