חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

לונדון – אנגליה

לונדון - אנגליהללכת, ללכת, ללכת. זוהי עיר גדולה אבל רוב המקומות התיירות נמצאים במרחק אחד גדול הליכה מחוז אז קח את עצמך מחזורית, שאתם הולכים ליעד שלך. הערה שהרחוב אחד יכול לקבל שמות רבים. אלה עולים הרחובות הראשיים, כמו גם קטנים. צ'רינג קרוס הופך טוטנהאם. מורטימר הופך תחנת יוסטון. הידיעה השינויים תסייע לך לנווט בקלות רבה יותר. בנוסף, להיות זהיר. בצומת כל מבטי וראיתי זאת ימותג על הקרקע באיזה דרך אתה צריך להסתכל על התנועה. יש סיבה שהם השקיעו טיול מסביב לעולם כל כך הרבה על זה. זה לוקח זמן להסתגל זרימת התנועה שונה.
לקבל את גוגל מפות app. אני לא אוהב ללכת על להסתכל על הטלפון שלי, אבל עם כל הרחובות קטן בלונדון מפות גוגל app יכול להיות מאוד שימושי.
קחו מפה חינם ב- hostel. המפה חינם-אכסניות נוטה לקבל קצת ההמלצות בעלות נמוכה יותר.

מציאות לתיירים בלונדון
ארמון בקינגהאם. שינוי של השומר מתקיים בכל יום אחר בשעה 11:30. אם אתה רוצה באמת לראות המחזה בלי לטפס על הגדר, להגיע לשם עד השעה 11:00. חינם.
קבל את המעבר לונדון. המעבר בלונדון. אתה מקבל לתוך ברבים האטרקציות העיקריות של לונדון בחינם לרבות הופעות תיאטרון הגלוב של שייקספיר, מוזיאונים ורחוב בבתים ההיסטוריים, מסע אופניים לונדון, וימבלדון טיול חוויתי. והרשימה עוד ארוכה. . זה שווה בדיקה… מעבר זה כולל הופ-הופ את האוטובוס גם כן.
לקחת סיור רגלי חינם. לקחת את אחד שני סיורים בחינם בעיר. הם מוצעים על ידי של ולונדון שעדיין לא התגלו. לקחתי את האחרון, אבל זה היה שווה את זה לא הטיול הטוב ביותר שלקחתי בעבר. זכור לתת טיפ המדריך שלך. בנוסף לא משלמים עבור הזמן והמומחיות שלהם, הם חייבים לשלם את החברה סכום לכל אדם שמשתתף.
. איסט אנד הליכה הטיול £8 הליכה מודרכת זו איסט אנד לוקח אותך דרך החלק הבוהמי של לונדון "מפורסם עכשיו בשביל סצינת אמנות רחוב המשגשגת שלה, בוטיקי האופנה הקארי בתים כמו שהיתה פעם הידועה לשמצה שלו עוני, אלימות, גנגסטרים.