חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

הודו – העולם האחר

הודו - העולם האחרלשמירת חפצים – אם נוסעים ברכבת ואתה רוצה לעצור בעיר למשך היום, הצג את הכרטיס, עבור 10 רופי ליום, אתה יכול להשאיר את המזוודות שלכם באזור מאובטח בזמן בשעת הסיור.
חדרי המנוחה – תחנות מסוימות יש חדרים ניתן לשכור כל עוד יש לך כרטיס המשך. העלות היא נמוכה, וחדרי האירוח הינם בסיסיים מאוד.
טוקטוק אוטומטי לריקשות – הרבה יותר זול מאשר מוניות הם בקלות להכיל עד שלושה אנשים פלוס מטען.
טוק טוק – אלה בדרך כלל אוטובוסים לאורך הרחובות הראשיים של ערים קטנות יותר. אתה יכול לקפוץ על ותקפוץ – ברישיקש העלות היא 5 רופיות. לא משנה כמה רחוק תלך.
קח את הזמן שלך – תמיד ישנם טיול בסרי לנקה ספקים רבים עבור כל מוצר. אם אתה הולך להיות בעיר לכמה ימים, אומר ולקחת הערות של מוצרים, מחירים, מקומות כך אתה יכול ללכת אם אתה רוצה. תמיד מצאתי כי אני לחסוך כסף על ידי לוקחת את הזמן שלי.
פעם ראשונה? – חנוונים ישאל אותך אם זה הפעם הראשונה בהודו. זה נראה כמו שאילתה פשוטה, ידידותית, אבל, למעשה, הם הינם הערכת מה לחייב אותך. ייתכן שתרצה לעקוף את השאלה.
חי? – אם תראי עניין, סביר להניח יוצעו לך חי כדי לשמור עלייך בסביבה. זה יהיה יותר קשה לסרב.
דברים משלוח הביתה – ישנם רבים לחנויות מתמחים משלוח הרכישות שלך הביתה. ודא כי אתה מקבל קבלה עבור המשלוח שלך. השמועה בקרב מטיילים היא כי המערכת פועלת היטב, אם כי לא בדקת את זה.
נייר טואלט – אם אתה רוצה נייר טואלט, לשאת אותו איתך כל הזמן. אין ערבויות כי זה יהיה בשירותים כלשהם בהודו. אבל לא לשים נייר בשירותים. לשים את זה בסל האשפה. כך אתה לא לבן את המערכת שלהם
הכד פלסטיק – הכד ליד האסלה להיגיינה אבל זה גם שימושית להוספת קצת יותר מסודר על המערכת בעת הצורך.
למצוא שירותים – לשבת או כלום יש יישום הטלפון זה יכול להיות שימושי כדי למצוא אסלות בהודו ובמקומות אחרים.