חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

לגלות את נפאל

לגלות את נפאלברחבי נפאל במהלך השבועיים שלפני הירח המלא של ספטמבר או אוקטובר, הינדו, כמו גם בודהיסטים משקי הבית חוגג Dashain. בכפרים בכל רחבי הממלכה, בתים, רחובות, חצרות בית מקדש של עמק קטמנדו, אלת הדורגה הגדול הוא propitiated עם ריקודים משוכלל ובהמה פולחן הקרבת קורבנות. כי זה היה דורגא, ניצחון חשוב, שהציל את כוחות הרשע של טופס העולם. האלים והאלות של הינדואיזם לקחת מאי צורות חלופיות. דורגה,  האלוהית, מיוצג סיר מים קדושים פשוטה או בצורה מלאה עוצמה שלה עם הידיים 18 אוחזים בנשק 18. דורגה בא לידי ביטוי גם כמו קאלי אכזרי עם הלשון בולטות, שרשרת הגולגלות; או כמגן האימתניות Taleju את אלה של נפאל; או כמו קומארי, עדין בתול החיים האלה. דורגה רחום כאשר מטופלים על התרומה הנדיבה של דם ורוחות, אבל היא נקמנית היא דחויה עם neglet; לפיכך להט שבה חוגגים ההינדים דורגה פוג'ה.

עבור כל אחד הלילות תחילה לתשע, הסמטאות הצרות המקיפים כיכר דורבר של פאטאן pulsate עם רקדנים בתלבושות jeweled, aglitter אחד האנשת סרי לנקה אחד שמונה כדור הארץ האלות, Matrika אסטה. . זה upto חגגו 10 ימים…
Deepawali (חג האורות): Deepawali, שפירושו המילולי "השורה של מנורות" נחגג כמו חג האורות. פסטיבל זה הוא ידוע גם בשם 'Tihar' אשר נמשך חמישה ימים רצופים, נצפית לכבודו של Laxmi, אלת שפע ומזל טוב. . זה ידידותית ביותר של פסטיבלים הבחינו בנפל ובכל גם בהודו. Laxmi, אלת שגשוג ומזל טוב מוזמן בכל בית. כל האנשים ליהנות חמשת ימי משתה והמשפחה התאספויות. זה גם מבשר כניסתו של סתיו בנפאל.

Laxmi פוג'ה נצפית על המאורע המשמח של Deepawali. זה היום השלישי של Tihar כאשר הפרה המקודשת סוגדים לו בכבוד גדול. הינדים פרה פולחן והוקרה כעל אמם הקדושה. אז אנו סוגדים הפרה הקדושה בבוקר עם זרי פרחים, החל טיקה אדום על המצח שלה.