חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

מאוריציוס

trip_003בשנתיים האחרונות התחלתי להיות פעיל יותר בפייסבוק מאשר בבלוג, זה קורה בעיקר במהלך הנסיעה. אני אוהבת אינטראקציה עם הקהילה בזמן אמת בפייסבוק, אני נהנה במיוחד את המשוב שאנו מקבלים.
לפני חודש הייתי במאוריציוס ליום ההולדת שלי ויש לי רגיל כדי לחזור מטיול לציבור, על תמונות בלוג היה שפרסמתי בדף פייסבוק, לפי סדר כרונולוגי, יחד עם הסברים, רשמים, ולאחר מכן על המקום.
כאן למטה, אז ראשית רשמים ותמונות של מאוריציוס, כפי שהם נכתבו באותו הזמן.
הטיסה הראשונה אינטרקונטיננטל ב-3: לא רק האם זה אפשרי לנסוע 12 שעות עם תינוק במשך מספר חודשים, אך המטוס היה מלא בילדים בכל הגילאים, שניתנו לתלמידים חופשה צרפת ו צרפתי התשוקה חופי מאוריציוס.
לחובבי דגים טרופיים המגיעים במאוריציוס, האקווריום הוא שווה ביקור אם אתם שוהים רק בתירגעו Aux Biches, כי הוא קטן ללא יומרות נהדר. חופשה בסרילנקה כל יום בין השעות 11:00 ל- 15:00, אתם יכולים להשתתף להאכיל את הדגים, "הכוכבים" צבים הינם כמה כרישים קטנים. למי שלא מפחדים צלילה, מאוריציוס הוא אחד המקומות בעולם שבו אתה יכול לעשות קורס צלילה או שנירקול חופים, שרבים מהם מוגנים על-ידי מינים שונים של אלמוג, חלקם בעומק של מעל 5 מטר, אחרים יותר על פני השטח. למי לא לצלול תירגעו Aux Biches, איפה אנחנו, כבר ראיתי דג טרופי מגיע מאוד קרובים לחוף.
סגה ריקוד: ריקודים מסורתיים של מאוריציוס, עם השפעות של קונטיננטל אפריקה. מעניין, למרות אלה ריקודים לאלו. פעם נמכרו כעבדים לך כוחות גדולים, קריאה, שאני לא עצובה, אבל הם על שמחת החיים, על הרצון אושר ואת החיים של דייג. . אני שירים עליזים, עם הקצב, מומחים אומרים כי סגה הוא למעשה שילוב בין תרבויות שונות (אפריקה, אירופה), עם השפעות כולל הדת.