חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

טיול קצר ברומא

טיול קצר ברומארומא היא עיר מלאה תיירים ומקומות לראות ברחבי העולם הידועים, החל הקולוסיאום, וילה dei Quintili, מי שמגיע בבירה האיטלקית בוודאי לא יהיה זמן לבזבז.

היתרון הוא כי במהלך תקופה זו של האביב, המחיר של כרטיסי טיסה ירד במידה ניכרת, ולכן זה יכול להיות הזמן האידיאלי עבור בחירת עיר לשבור את רומא, טיסות ישירות להיות זמין ממספר ערים בארץ, כגון בוקרשט , קלוז ' נאפוקה או יאסי.

קולוסיאום

אין דבר טוב יותר לעורר את כוחה של האימפריה הרומית מאשר בנייה עתיקה, אשר ייצג את האמפיתיאטרון הגדול ביותר של התקופה. הוא נבנה במאה הראשונה לפני הספירה על ידי הקיסר אספסיאנוס, כמקום שבו אנשים באו להירגע, אבל הוא לא חי עד הבנייה הושלמה כדי מלדיביים חבילות נופש לראות את משאלתו מילא. כמו כן, בניין זה נראה כסמל בין אספסיאנוס לבין השליט הקודם, נירון, שביצע התאבדות לאחר הכשלונות הצבאיים האחרונים.

גבעת פלטין

העיר לא לשבור את רומא להשלים אלא אם כן אתה מבקר את המקום כי הוא אמר להיות אחד שבו רומא נולדה. אחת משבע הגבעות של העיר, הגבעה מקושרת היטב להיסטוריה העשירה שלה ומארחת כמה מהמבנים העתיקים החשובים ביותר. האגדה אומרת שהתאומים רמוס ורומולוס הובאו לכאן על ידי זאב שגידל אותם והוקם כפר, שהפך להיות רומא. במקביל, הגבעה הזאת הייתה ביתם של הדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה של האימפריה, וכאן נולד גם הקיסר הראשון, אוגוסטוס, בשנת 63 לפני הספירה, מי שמגיע לכאן יכול לבקר, בין היתר, הבית , אשר בולטת על ידי אדריכלות) וציורי הקיר שלה, אבל התיירים יהיו מתוגמלים ומנופים עוצרי נשימה של העיר.