חופשה חלומית במקומות הכי יפים בעולם

חופשת הים השחור

חופשת הים השחורהים השחור הוא יעד תיירותי חשוב עבור מדינות דרום מזרח אירופה ומעבר לה. 6 מדינות יש את יציאת הים השחור, אשר מושך מספר גדל והולך של תיירים מדי שנה. מדינות החוף של מהים השחור הם רומניה, רוסיה, אוקראינה, טורקיה, בולגריה וגאורגיה.

למרות ששישה מדינות פתחו את הים השחור, לא כולם נהנים מתיירות מפותחת. מבין כל 6 המדינות הללו, התיירות מפותחת יותר בבולגריה, רומניה, טורקיה ואוקראינה. אבל אפשר לומר שרק שתי המדינות הראשונות נהנות מהתפתחות מיוחדת.

החוף הרומני במיוחד על ידי תיירים רומניים, ופחות מתיירים זרים. עם זאת, אתר הנופש מאמאיה מבקר די בתיירים זרים.

חוף הים השחור הבולגרי ידוע ברמה האירופית. תיירים רבים בוחרים להצעות בבולגריה לים מאשר במדינות אחרות. הנופש המפורסם של בולגריה, כגון גולדן סנדס, סאני ועוד רבים אחרים, הם יעדי החג ביקשו ריבית ואלה במערב אירופה שרוצים בחופשה בים השחור.

רבים במערב אירופה בוחרים את חופשה במלדיבים ההצעות האלה בים בבולגריה מכיוון שהחופים יפים, מסודרים, איכותיים, ומחירים נמוכים בהרבה מאשר במדינות עם פתיחת הים התיכון.

רבים לבחור לבלות את החגים שלהם בבולגריה על חוף הים השחור כי יש אתרי נופש שקטים וחום הוא לא בלתי נסבל כמו ביוון, ספרד או דרום איטליה. חוץ מזה, המדינות עם הפתיחה בים התיכון לא רק יש מחירים גבוהים יותר עבור שהייה, אבל הם אפילו יותר מסחרי.

כולם נוטים ללכת למדינות האלה בשביל השמש, החוף והכיף. בבולגריה במקום, גם אם אתם נהנים מהשמש ומהחוף, אתם נהנים מהנופים האותנטיים יותר, היערות שבקצה הימני בים, ההרים המגיעים לים השחור וכו '.

אם במדינות עם גישה לים התיכון אתם נהנים רק מחול ומשטח מלאכותי, בבולגריה או בטורקיה ישנם אזורים מסוימים שבהם האקלים מאפשר את צמיחת הדשא עד לכניסה לים.

במילים אחרות, הים השחור מציע גיוון גדול יותר של נוף, כך טורקיה או בולגריה הם יעדים אידיאליים עבור אנשים המחפשים הרפיה יותר מאשר כיף. אך עם זאת, יש אתרי נופש בבולגריה, בטורקיה או ברומניה, הנהנים מחיי לילה מפותחים למדי.